top of page

Dávám vašemu podnikání tvář a hlas v digitálním světě  

Jana Odstrčilová

Marketingovou komunikací a tvorbou obsahu se zabývám už 15 let. Zodpovídala jsem za přípravu a realizaci komunikačních strategií celé řady projektů, podílela jsem se na přípravě menších i rozsáhlejších webů. Pracovala jsem jako specialistka i jako manažerka týmu s desítkami externistů.

Na kterých pozicích ? 

PR specialistka

mediální koordinátorka

projektová
manažerka  

tvůrce obsahu a konzultantka 

Díky svým zkušenostem pomáhám podnikatelům tvořit moderní weby a zajímavý obsah, který vychází z potřeb jejich zákazníků.  

Jak na to jdu? 

Respektuji vaše zákazníky a jejich potřeby 

Než se pustím do stavby webu nebo tvorby obsahu, vždy se snažím poznat člověka na druhé straně monitoru. Co chce, čeho se bojí, co má rád? Až poté navrhuji, jak ho oslovíme daným produktem nebo službou. Tak, abychom ho přirozeně zaujali a usnadnili mu cestu k vyřešení jeho problému či splnění jeho přání. 

Propojuji tvorbu webů a copywriting se strategickým myšlením

Navrhnu vám strategii komunikace vaší značky, vytvořím základní webovou prezentaci a napíšu texty, které fungují. Doporučím vám, jaký obsah tvořit, abyste přitáhli ty pravé zákazníky. Může jít o články, e-book, podcasty, videa, newslettery, letáky nebo e-mailing. Při tvorbě obsahu využívám znalosti fungování médií, SEO a prozákaznicky

nastavené mysli.  

Podporuji autentický marketing

Když něčemu věříte a dáte do toho všechno, je důležité to i umět sdělit světu. Fascinuje mě proces, kdy vzniká nová služba nebo produkt a je potřeba je obléct slov a ztvárnit ve formě webové prezentace.

Pojďme do toho společně.

Iniciály
Fakturační údaje

Mgr. Jana Odstrčilová,  Liteň 267 27

IČ: 72584661, neplátce DPH

Podnikatel zapsaný u Živnostenského úřadu v Berouně

bottom of page